Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579
Apie Mus - Santechnikos parduotuvė
Meniu

Apie Mus

Santechnikosparduotuve.lt – tai specializuota saulės kolektorių, šilumos siurblių bei katilų prekyba.

Savo veiklą predėję 2010 metais, šiandien išdidžiai galime teigti, jog savo klientams galime pasiūlyti sklandų procesą – nuo projektavimo iki galutinio sprendimų įgyvendinimo ir ilgalaikės priežiūros.

Pas mus rasite Europoje bei visame pasaulyje žinomų gamintojų produkciją. Pirkėjams siūlome daugiau nei 200 prekių, kurioms suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Per visus darbo metus pastebėjome, jog daugelis pirkėjų ieško produkcijos atsižvelgdami tik į kainos faktorių ir visiškai nesigilindami į kokybę. Mūsų parduotuvėje rasite rinktines prekes, kurias mes patys naudojame savo kasdieninėje veikloje ir kurių kokybe garantuojame.

Žinia, kad Jūs esate mūsų darbdaviai – todėl savo darbus atliekame nepriekaištingai. Betarpiškai bendradarbiaudami -padėsime tinkamai pasirinkti, sukomplektuoti bei racionaliai investuoti į patalpų šildymą.

Skubantiems pirkėjams pateikiame prekių asortimentą palankiomis kainomis, o tiems, kurie skirs kelias minutes anketos užpildymui – suteiksime papildomas nuolaidas.