Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579
Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5 - Santechnikos parduotuvė
Meniu
Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5

Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5

550,00 €

Produkto aprašymas

Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5

    Saulės kolektoriai FM naudojami saulės energijai transformuoti i šiluma, kuri gali buti naudojama buitinio karšto vandens paruošimui, baseinu vandens šildymui ir daliniam pastatų šildymui.

    Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo saulės kolektoriui FM konstrukcija išsiskiria: tvirtumu, lengvumu ir sandarumu. Absorberis pagamintas iš vientiso varinio lakšto, padengto didelio efektyvumo selektyvine danga. Skaidri danga 4 mm. specialus grudintas – prizminis stiklas.

    Saulės kolektoriai FM gaminami: 2.0m² ir 2.55m² bendrojo paviršiaus ploto, horizontalios arba vertikalios konstrukcijos su 4 pajungimais.

    Specialiai saulės kolektoriams FM iš nerudijančio plieno ir aliuminio sukurtos montavimo sistemos dėka, juos galima greitai ir saugiai sumontuoti ant bet kokio stogo, fasado ar pamato. Taip pat galimas saulės kolektorių integravimas i stogo konstrukcija.