Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579
Saulės sistemos komplektas SB2 TOP (5,46 m/2)
Meniu
Saulės sistemos komplektas SB2 TOP (5,46 m/2)

Saulės sistemos komplektas SB2 TOP (5,46 m/2)

2859,00 €

Produkto aprašymas

Saulės sistemos komplektas SB2 

   Tai populiariausias komplektas Lietuvoje, jis tenkiną vidutinės šeimos poreikius karštam vandeniui iki 70%. Visi komponentai, pagal galingumą, priderinti Lietuvos klimatui, kolektorių naudingas plotas net 5,46 m2.

TOP rinkinys tai kainos ir kokybės santykis.

   Į komplektą įeiną 15 metrų lankstaus nerūdijančio plieno vamzdžiai, su izoliacija ir laidu temperatūros daviklio pajungimui.

   Kadangi lietuviai „nagingi“ žmonės ir daug darbų daro patys ar su kaimynu, mes surinkome pilną komplektą saulės sistemos, kur jums nereikės rūpintis ar tiks boilerio talpa, kokiais vamzdžiais pajungti kolektorius kad būtų ilgaamžiai, kokį naudoti valdiklį.

 

Saulės kolektoriaus vartotojo vadovas (spausti)

 

* Komplekto dalių išvaizda gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje. Dėl tikslių duomenų pateikimo prašome susisiekti su per kontaktų formą.