Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/santechn/domains/santechnikosparduotuve.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579
Šilumos siurblys ORAS/VANDUO "Cooper & Hunter" Unitherm12
Meniu
Šilumos siurblys

Šilumos siurblys ORAS/VANDUO „Cooper & Hunter“ Unitherm3/12

UNITHERM3  Šilumos siurblys oras-vanduo – yra šių dienų atsinaujinančių energijos šaltinių sistema. Šilumos siurblio sistema sušildo kambarius iki norimos temperatūros, sušildo vandenį naudojimui buityje, taip pat ir atvėsina orą šiltojo sezono metu. Nauja šildymo technologija leis sutaupyti elektros energiją. Aukštos kokybės šilumos siurbliai Cooper & Hunter garantuos ilgą tarnavimo laiką. Šilumos siurblys – pagamintas iš aukštos kokybės komponentų ir medžiagų. Tiksli temperatūros kontrolė, užtikrins komfortą namuose, nepriklausomai nuo to, koks oras už lango. 

Privalumai: aukštas energijos efektyvumas, didesnė šilumos galia naudojant mažiau energijos.

Darbinė temperatūra -30 C0 

Vandens temperatūra +60 C0

Dviejų stadijų kompresorius. 

Racionalus energijos vartojimas, sumažins ne tik šildymo išlaidas, bet ir CO2 kiekį atmosferoje, kuris tikrai prisidės prie aplinkos saugojimo.

 

5700,00 €

Produkto aprašymas

INVERTERINIS  ŠILUMOS SIURBLYS C&H SKIRTAS NAMŲ ŠILDYMUI BEI KARŠTO VANDENS RUOŠIMUI. TOKIO TIPO ŠILUMOS  SIURBLIAI YRA SPARČIAI POPULIARĖJANTYS, NES SUKURIA KOMFORTĄ NAMUOSE BEI TAUPO JŪSŲ PINIGUS. 

Pasaulis vis plačiau šneka apie klimato pokyčius, prie kurio nenuginčijamai prisideda iškastinio kuro naudojimas, todėl mes kiekvienas norime kiek įmanoma sumažinti taršą. Kadangi esame žmonės, negalime atsisakyti komforto todėl siūlome gyventi šiltai – naudojantis šilumos siurbliu „Cooper & Hunter“  sumažinti CO2 išsiskyrimą (lyginant su tradiciniu kietu kuru, ypatingai kūrenimą anglimis). 

Šilumos siurbliai Oras vanduo yra viena iš atsinaujinančių energijos rūšių, kurie dėka modernių technologijų patikimų komponentų, sugeba išgauti iš aplinkoje esančio sušildyto oro (prie -25 Co šilumos siurbliui dar užtenką šilumos, nes regentas sugeba atšalti iki -45 Co todėl atsiranda teigiamas šilumos pokytis) šilumą bei perduoti jį karštam vandeniui ar namų šildymui. 

 ŠILUMOS SIURBLIO ORAS/VANDUO DARBO RĖŽIMAI:

 • Patalpų šildymas,
 • Patalpų vėsinimas,
 • Šiltas vanduo,
 • Patalpų vėsinimas + šiltas vanduo,
 • Patalpų šildymas + šiltas vanduo.
 • Baseino šildymas 
 • Saulės kolektorių valdymas 

Kaip dirba šilumos siurblys?

Šilumos siurblys „Unitherm“ dirba kitaip nei įprasti šilumos šaltiniai, tokie kaip dujos elektra ar kietas kuras, kurie šildo tiesiogiai skleisdami šilumą, o šilumos siurblys oras vanduo tiesiog perneša šilumą iš lauko į vidų šildymo rėžime bei iš vidaus perduoda šilumą į lauko bloką.  Dėl tokio techninio sprendimo, mes sutaupome iki 75% šilumos našumo, taip sutaupydami mūsų žalios žemės išteklius. 

Šilumos siurblys „Unitherm“ yra ypatingai efektyvus ir taupantis energiją dėl to kad naudojamos pačios naujausios šios srities technologijos. Taip pat naudojamas labai efektyvus bei neardantis ozono sluoksnio šaldymo regentas R410a, kuris turi labai platų temperatūrinį darbo rėžimą, kuris gali būti nuo -25 Co iki +48 Co. Vis dar yra žmonių manančių, kad čia kažkoks raganavimas, bet vis dėlto tai yra tiesiog fizika: šaldymo regento virimo(garavimo) temperatūra yra -51 C todėl visuomet yra skirtumas tarp lauko temperatūros ir dėka naujų technologijų sistema sugeba generuoti šilumą ir prie žemos temperatūros.

šilumos siurblys unitherma++

unitherm vidinis blokaspenkių metų garantija

 • Nauja technologija. Nesudėtingas šildymo sistemos įrengimas (nereikia nei kamino, nei dujų vamzdžio, nei pilno kiemo malkų). 
 • Ekonomija. Itin pigus šildymo būdas, lyginant su elektros suvartojimu, metinis COP 3,8.
 • Universalumas. Jei dauguma sistemų naudojamos tik atskirai šildymui ir karšto vandens ruošimui, o šaldymui yra atskiri blokai, tai šilumos siurblys „Unitherm“  leidžia kombinuoti tiek šildymą, tiek šaldymą viename įrenginyje. 
 • Universalus valdymas. Dėka intelektualaus valdiklio, galimi įvairūs valdymo variantai bei adaptacija prie jūsų poreikių.
 • Patikimumas. Dėka mūsų inžinierių ir daugiametės patirties, kompanija „Cooper & Hunter“ gali užtikrinti labai aukštą gaminių kokybę, bei nuolatinį tobulėjimą.
 • Minimalios išlaidos įrengimui ir priežiūrai.  

šilumos siurblys blokai