Apie mus

Tik tai, kas geriausia

Laikomės principo, jog konkurencingoje rinkoje kokybė yra tiesiogiai proporcinga kainai. Todėl vonios įrangos asortimentą sudaro bene šimtas gamintojų – nuo šeimos verslo iki serijinės gamybos ir atgal. Didžiąją dalį produkcijos importuojame iš Italijos, klientų turime visose Baltijos šalyse. Siūlome vonias, dušo kabinas, vonios baldus, keramiką, maišytuvus, rankšluosčių džiovintuvus, šildymo įrenginius, aksesuarus bei potinkines sistemas

 Jei elektroninėje parduotuvėje nerandate reikiamos prekės, kreipkitės- bedrarbiaujame daugiau nei su 120 gamintojų. Padėsime išsirinkti, užsakysime ir pristatysime.

Kodėl verta rinktis mus

Greitas pristatymas

Prekes esančias sandelyje pristatome per 2-3 dienas.

100% kokybė

Teikiame 100% kokybės ir pinigų gražinimo garantija.

Konsultacijos

Nesate tikri dėl pirkinio? Skambinkite- patarsime.

JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Sveiki, Mano patirtis labai gera. Buvau puikiai aptarnauta, prekės atėjo laiku. Mūsų statybininkai dar buvo pridarę klaidų, tai darbuotoja puikiai išsprendė problemą ir pakeitė blogai užsakytas mūsų prekes. Liux! Pagarba! REKOMENDUOJU.
Saulė
Mes pirkome virtuves plautuvę ir maišytuvą iš katalogo ir likome labai patenkinti. Komunikacija, ir kainodara aiški, įmonė laikėsi pristatymo terminų. Apibendrinant – viskas buvo labai gerai, jokių problemų neturėjome.
Sigita M.